Vai atceries slavenā dzēriena saukli: "Stilam nav nozīmes, visu izšķir slāpes!" un kā ir ar virtuves jaucējkrānu? Atbilde ir divos vārdos: viegla vadība.
Izlietnes augstuma un dziļuma izmēri ir divi svarīgākie aspekti, izvēloties virtuves jaucējkrānu, jo tieši šie divi noteiks, vai jaucējkrānu būs ērti lietot, vai tas šļakstīsies utt.
Vēl viens svarīgs izvēles aspekts ir virtuves jaucēkrāna dizains, kuram jāiederas izvēlētajā interjerā. Tomēr svarīgākais jautājums, kurš būtu jāuzdod:"Vai tas būs ērts ikdienas lietošanā?" Apgalvojums, ka būs komfortabli to lietot, ir abstrakts. Mēs bieži vien pat nedomājam par šo. Atliek paskaitīt, cik ilgu laiku pavadām virtuvē? Cik bieži pa dienu, nedēļu, gadu mēs atveram un aizveram virtuves jaucēkrānu visdažādāko iemeslu dēļ? Un, visticamāk, izmantojam jaucēkrānu, lai piepildītu katlu vai nomazgātu dārzeņus, dažreiz mēģinot atvērt to ar elkoni, lai nomazgātu savas miltiem klātās rokas, jo nevēlamies nosmērēt jaucējkrānu?
Tātad, izvēloties savu jaucējkrānu, jāsāk ar godīgu atbildi, kā mēs gribētu darboties ar jaucējkrānu dažādās situācijās: kā ne tikai atvērt to un aizvērt, bet arī noregulēt vēlamo temperatūru un ūdens spiedienu. Santehnikas veikalā variet izmēģināt dažādus jaucējkrānus, citējot Pasaules kausa futbolā uzvarētāju 1983. gadā. Pat ja neesiet zinoši futbolā, ūdens atvēršanai nebūtu nepieciešams vairāk par sekundi, tai vajadzētu būt intuitīvai kustībai, kuras laikā tad arī variet aizdomāties par 1983. gada kausu futbolā un vārīt zupu. Tāpēc Pasaules vadošie virtuves jaucēkrānu ražotāji, piemēram Grohe, piedāvā visplašākās jaucējkrānu vadības iespējas, tie var būt ar rokturi, pogām, ar sensoru vadīti, pat kombinējami savā starpā.
Skatoties uz plašo virtuves jaucējkrānu piedāvājumu, var šķist, ka ar rokturi regulējami jaucējkrāni vēl ar vien ir populāra izvēle. Iespējams, tas skaidrojams ar lielo produktu klāstu un pieejamām cenām. Cilvēki ir pārliecināti, ka rokturu daudzums un dizains, kā arī rotācijas virziens palīdz vieglāk lietot jaucējkrānu. Sensora vadība pirmajā mirklī arī var šķist inovatīva, bet te rodas jautājums, vai senora vadības jaucējkrāni tiešām ir viegli lietojami virtuvē, jo viena roka vienmēr būs aizņemta kontrolējot sensoru. Grohe SmartControl virtuves jaucējkrāna filosofija ir citāda: nospiest pogu ir vieglāk, ātrāk un arī ekonomiskāk kā "spēlēties" ar pogām vai skārienjūtīgiem sensoriem, īpaši virtuvē.
Vācu ražotājs Grohe šogad iepazīstina ar trīs jauniem virtuves jaucējkrānu modeļiem - Zedra, Minta, Essence, kas rod jaunus argumentus izmantot pogu jaucējkrānus virtuvē. Kāpēc? Šie ir pirmie virtuves maisītāji ar SmartControl tehnoloģiju. Šī tehnoloģija jau ir pierādījusi sevi ar Grohe SmartControl dušas sistēmām. Tās lielākā atšķirība no citu ražotāju dušas sistēmām ir īpašs gredzens ap pogu, kas intuitīvi regulē spiedienu katrai pozīcijai, līdz ar to, ar šo pogu palīdzību varēsiet ne tikai ieslēgt, izslēgt un regulēt ūdens temperatūru, bet arī ūdens spiedienu.
Virtuves jaucējkrāni Zedra, Minta un Essence iemantojuši šo pašu principu. Visiem šiem modeļiem šī poga iestrādāta jaucējkrāna priekšpusē, kas ļauj ar vienu pirkstu to ieslēgt. Rokas dušai paredzēts īpašs magnēts, ar kura palīdzību vieglāk nolikt dušu atpakaļ.
Visiem trim modeļiem temperatūras regulācijas gredzens izvietots pie maisītāja pamatnes. Būtiski, ka šis gredzens ir ar rievotu virsmu, kas ne tikai eleganti izskatās, bet ir arī funkcionāls. Zedra, Minta un Essence ir vienlīdz eleganti modeļi, kuri atšķiras ar dizaina daudzveidību, kā arī visi šie modeļi ir pieejami dažādās apdarēs. Šie modeļi var lepoties ar vairākām dizaina balvām, piemēram IF Gold un Kitchen Innovation of the Year.
Pierasts, ka ekskluzīvi produkti ir dārgi, kas bieži liek izvēlēties cenā draudzīgākus risinājums, bet Zedra, Minta un Essence visiem trim modeļiem cenas ir sākot no 300€.
Apskatīt uzņēmuma prezentāciju: EVA - SAT | KOMFORTS