Aizvien vairāk darbavietu tradicionālos biroja krēslus nomaina ar tā dēvētajiem aktīvajiem krēsliem. Izmantojot ergonomisku pilates krēslu, līdzsvara krēslu vai sedlu krēslu, iespējams tonizēt vēdera, jostas daļas un muguras muskulatūru, tādējādi uzlabojot stāju. Ja Tu meklē jaunu biroja krēslu, aktīvais krēsls būs lieliska izvēle!
Aktīvie krēsli daudzējādā ziņā palīdz uzlabot veselību. Nostiprinoties mugurkaulu balstošajai ķermeņa centrālās daļas muskulatūrai, cilvēks sāk sēdēt taisnāk, un uzlabojas stāja. Kad sāk darboties dziļā muskulatūra, palielinās enerģijas līmenis un kaloriju patēriņš, kā arī uzlabojas asinsrite, kas savukārt aktivizē domāšanu un uzlabo darba spējas.
Muskuļi tiek iedarbināti dabīgā veidā, kas līdzinās slodzei skriešanas laikā, braucot ar velosipēdu vai airējot laivu. Aktīvais krēsls arī atvieglo muguras sāpes, jo mazinās spriedze mugurā, kuru izraisa nepareiza sēdēšanas poza. Tādējādi ķermenis var kļūt spēcīgāks pat tikai no sēdēšanas krēslā!
Krēsli, kas aktivizē ķermeni:
Līdzsvara krēsls – Sēžot uz līdzsvara krēsla, ķermeņa muskulatūra tiek izmantota, lai noturētu labu stāju sēdus pozā. Krēslā iestrādātais kustīgums un nestabilitāte piespiež ķermeni koncentrēties, lai nosēdētu pareizi, kas savukārt iedarbina iegurņa un muguras muskulatūras grupas. Daudzi cilvēki, kas cieš no sāpēm, stāsta, ka, pateicoties regulārai līdzsvara krēsla izmantošanai, viņu veselības stāvoklis ir uzlabojies un sāpes mazinājušās.
Pilates krēsli – Pilates krēsli ir vēl viena iecienīta alternatīva, kas tonizē ķermeni. Krēslam ir ar gaisu pildīts sēdeklis, kas līdzinās fitnesa bumbai, un tā radītā nestabilitāte liek ķermenim koncentrēties, lai nosēdētu taisni. Ieguvums ir dabiskāka sēdus poza, labāka stāja un treniņš vēdera un jostas daļas muskulatūrai laikā, kad tu sēdi un strādā.
Sedlu krēsli – Sēžot sedlu krēslā, cilvēks atrodas tā dēvētajā “jātnieka pozā”. Sedlu krēsls veicina pareizu stāju sēdus pozā, un, šādā krēslā sēžot, ir grūti sakumpt. Krēsls mazina spriedzi plecu daļā, darbojas kā profilaktisks līdzeklis pret ceļu, gūžu un plecu problēmām, uzlabo asinsriti kājām, kā arī dod lielāku kustēšanās brīvību un palīdz uzlabot stāju.
Nelielas pārmaiņas, bet ieguvums liels - Iegaumē, ka sākumā aktīvo krēslu nevajadzētu izmantot ilgāk par vienu stundu dienā, kamēr ķermenis pie jaunās sēdēšanas pozas pierod. Bieži krēsla iedarbība uz ķermeni izpaužas kā muskuļu sāpes.
Vispirms izmanto aktīvo krēslu kā papildinājumu savam parastajam ergonomiskajam biroja krēslam. Ar laiku aktīvo krēslu varēsi izmantot aizvien ilgāk.
Apskatīt uzņēmuma profilu | AJ PRODUKTI
Apskatīt produktu: Ergonomiskais līdzsvara sedlu krēsls | Back App
Apskatīt produktu: Līdzsvara krēsls | Chester